Privítajte jar v štýle pin-up

Účes typický pre päťdesiate roky, výrazné líčenie, červené pery, veľké kruhové sukne alebo nohavice s vysokým pásom a predovšetkým bodky. Na šatách, blúzkach, doplnkoch, jednoducho všade. Šatky do vlasov, pančuchy s podväzkovými pásmi a najmä typické topánky! Obliekanie v štýle Pin-up zvýrazňuje krivky a zakrýva nedostatky. Je mierne koketný, hodí sa k starším aj mladým, štíhlym aj bacuľkám. Skúste ho aj Vy!

 
To Infinity and Beyond - úplne najvyššie podpätky
Botish

To Infinity and Beyond - úplne najvyššie podpätky

12 centimetrov. To sú tak najvyššie podpätky lodičiek, v ktorých sa dá ešte ako - tak chodiť.
Až sem však počujem rozhorčený krik žien, že už 10 cm je o život!
Lenže túžba vyniknúť, prekonať tie ostatné a zaujať, tlačí hranice možného vyššie. Aby chôdza bola možná, prichádzajú na pomoc platformy. Vďaka platforme nie je nutný tak veľký sklon nohy a pritom dosiahnu podpätky nebývalých výšin.

Od značky Pleaser USA je to napríklad kolekcia lodičiek Teeze, ktoré pri 14 a pol centimetrových podpätkoch a 4 a pol centimetrovej platforme ponúkajú relatívne pohodlnú chôdzu.

Vyššie podpätky sú už potom vhodné pre špeciálne príležitosti. Na fotenie, modeling, pole dance alebo pre exotické tanečnice a rôzne klubové vystúpenia, či show.

Čítať ďalej
Výběr bot na bikini fitness nebo body fitness soutěže
Botish

Výběr bot na bikini fitness nebo body fitness soutěže

Chystáte se právě na fitness soutěž a kontrolujete, jestli máte již vše připravené? Přemýšlíte nad tím, co povznese Váš výkon na stupně vítězek? Možná byste ještě před samotnou soutěží měly věnovat pár chvil vhodnému výběru obuvi.

Často se při přípravě na soutěže věnuje hodně pozornosti výběru oblečení. Jistě je to velice důležitá část přípravy. Nezapomínejte ale také na boty. Nevhodné boty nejenom že mohou zkazit celkový dojem a zničit tak celoroční přípravu, ale budou z pódia přímo křičet, a to je přesně to, čemu se chcete vyhnout!

Na co se tedy při výběru bot zaměřit?
Čítať ďalej
Topánky do postele patria! chlapi z nich totiž šalejú
Botish

Topánky do postele patria! chlapi z nich totiž šalejú

Odmietate sex v čižmách alebo lodičkách? Potom možno svojho partnera (a vlastne aj seba samú) zbytočne okrádate o spústu príjemných zážitkov a potešenia. Retifizmus (fetišizmus na ženské topánky) patrí medzi najčastejšie mužské úchylky – a pokiaľ sa nejak zásadne nevymkne z rúk, neexistuje dôvod ho Vášmu partnerovi zakazovať alebo ho v ňom potláčať. Práve naopak.

Stretnúť chlapa „trpiaceho“ retifizmom nie je žiadnou výnimkou – býva totiž považovaný za tretou najčastejšiu sexuálnu úchylku. Hneď po klasickom fetišizme (úchylkou na oblečenie) a fetišizme na latex a kožu. Navyše práve úchy

Čítať ďalej
Botish.sk - boty jsou náš fetish

Krásne

topánky na podpätku

vysoké čižmy

lodičky na platforme

svadobné topánky

plesové topánky

čižmy nad kolená

sandálky na podpätku

topánky na bikini fitness

topánky na pole dance

svietiace topánky

topánky na podpätku

Kúpte si ich ešte dnes!

Náš obchod je hrdým oficiálnym distribútorom značky Pleaser na Slovensku, v Čechách a Polsku.

Pripojte se na náš Facebook

Nájdete tu informácie o zľavách, novinky, obrázky a videa a občas aj nejaký vtip.

Profil prodávaných značek obuvi
To Top