Botish.sk - boty sú náš "fetish"

Krásne

topánky na podpätku

vysoké čižmy

lodičky na platforme

svadobné topánky

plesové topánky

čižmy nad kolená

sandálky na podpätku

topánky na bikini fitness

topánky na pole dance

svietiace topánky

topánky na podpätku

Kúpte si ich ešte dnes!

Náš obchod je hrdým oficiálnym distribútorom značky Pleaser na Slovensku, v Čechách a Polsku.

Pripojte se na náš Facebook

Nájdete tu informácie o zľavách, novinky, obrázky a videa a občas aj nejaký vtip.

Tanečnica radí: V akých topánkach tancovať?
Botish

Tanečnica radí: V akých topánkach tancovať?

Správna obuv je základom úspechu každej tanečnice. Ak topánky tlačia alebo spôsobujú iné nepríjemné pocity na nohe, veľa toho nenatancujeme a nepomôže nám ani akokoľvek veľké osobné kúzlo. Čo si teda obuť, aby sme mohli pohodlne tancovať celú noc? Ak tancuješ exotické tance ako my, tu je niekoľko tipov od skúsených tanečníc, ktoré sa Ti budú hodiť.

Čítať ďalej
Ako vybrať topánky na bikini fitness alebo body fitness súťaže
Botish

Ako vybrať topánky na bikini fitness alebo body fitness súťaže

Chystáte sa na fitness súťaž a kontrolujete, či máte všetko pripravené? Premýšľate o tom, čo pozdvihne váš výkon na pódium? Možno by ste mali pred samotnou súťažou venovať pár chvíľ výberu správnej obuvi.

Pri príprave na súťaže sa často venuje veľká pozornosť výberu oblečenia. Je to určite veľmi dôležitá súčasť prípravy. Nezabudnite však na topánky. Nevhodná obuv môže nielen pokaziť celkový dojem a zničiť celú prípravu, ale bude kričať z pódia, a to je presne to, čomu sa chcete vyhnúť!

Na čo sa teda zamerať pri výbere obuvi?
Čítať ďalej
Topánky do postele patria! chlapi z nich totiž šalejú
Botish

Topánky do postele patria! chlapi z nich totiž šalejú

Odmietate sex v čižmách alebo lodičkách? Potom možno svojho partnera (a vlastne aj seba samú) zbytočne okrádate o spústu príjemných zážitkov a potešenia. Retifizmus (fetišizmus na ženské topánky) patrí medzi najčastejšie mužské úchylky – a pokiaľ sa nejak zásadne nevymkne z rúk, neexistuje dôvod ho Vášmu partnerovi zakazovať alebo ho v ňom potláčať. Práve naopak.

Stretnúť chlapa „trpiaceho“ retifizmom nie je žiadnou výnimkou – býva totiž považovaný za tretou najčastejšiu sexuálnu úchylku. Hneď po klasickom fetišizme (úchylkou na oblečenie) a fetišizme na latex a kožu.

Čítať ďalej
Topánky z filmy Zlatokopky!
Botish

Topánky z filmy Zlatokopky!

Nielen herečky, ale aj topánky Pleaser zažiarili vo filme!

Vo filmu Zlatokopky (Hustlers) sa starnúcí striptérka Ramona (Jennifer Lopez) ujme mladej kolegyne Destiny (Constance Wu), aby jej pomohla prísť si v striptízovom klube na trochu toho dolárového šťastia. Keď však udrie finančná kríza, donútia ich okolnosti prejsť na nové metódy, v ktorých figurujú sedatíva a neoprávnené výbery z kreditných kariet.

Film svojou námetom pripomína filmy ako Vlk z Wall Street, hlavnými aktérmi však nie sú burzoví makléri, ale striptérky. Namiesto chlapov v oblekoch tak môžete obdivovať ženské telá v lascívnych kostýmoch a krásnych topánkach.

Čítať ďalej
Vysoké jehly slouží jako atribut sexappealu a přitažlivosti
Botish

Vysoké jehly slouží jako atribut sexappealu a přitažlivosti

Žena může být sebekrásnější, ale pokud nemá na nohou boty na vysokých podpatcích, pak nemusí u mužů uspět. Podle francouzských psychologů totiž vysoké podpatky souvisejí s vyšší atraktivitou ženy a mnohdy mohou znamenat v očích mužů víc než fyzická přitažlivost.

Psychologové postavili do řady skupinu tmavovlasých hostesek ve stejnokroji – tmavé sukni a bílé halence. Ačkoliv se vizáží velmi podobaly jedna druhé, z pohledu mužů u nich byly velké rozdíly, za které mohly podpatky. Dokonce jedna a tatáž žena byla s ohledem na vlastní sexappeal a přitažlivost hodnocena mnohem lépe na podpatcích než na nízkých botách.

Čítať ďalej
Ako nosiť čižmy nad kolená?
Botish

Ako nosiť čižmy nad kolená?

Veľký hit z módnych prehliadok sa konečne dostal aj do konfekcií, aby si ho mohli zamilovať aj bežné smrteľníčky. Ale má to jeden háčik – nie každý vie, ako nosiť módne čižmy nad kolená s glancom a bez toho, aby efekt pripomínal profesiu Julie Roberts v Pretty Woman.

Čižmy nad kolená sú stále horúcim hitom, nebojte sa po nich siahnuť. Ak na ne nenatrafíte v domácich kamenných obchodoch, spoľahnite sa na internetové, kde zoženiete skutočne krásne modely a za priaznivé ceny. Pri vysokých čižmách ale platí, že menej je viac, preto zabudnite na výrazný mejkap a latex a radšej sa spoľahnite na matnú kožu či semiš.

Čítať ďalej
Mýty kolem sexy podpatků
Botish

Mýty kolem sexy podpatků

Některé ženy je milují, jiné nenávidí. Podpatky ti opticky prodlouží a zeštíhlí nohy, navíc jsou velmi sexy a dodají ti sebevědomí. Pokud s podpatky začínáš, tak je možné, že máš obavy, jestli se na nich vůbec udržíš. Nemusíš se ale ničeho bát, protože s trochou cviku na nich zvládne chodit každá. Rozhodně nevěř všem těm mýtům, které o nich určitě slýcháváš. Poradím ti, jaké boty jsou pro začátečnice nejlepší a jak se na nich naučit chodit.

Čítať ďalej
Jak vydržet na podpatcích co nejdéle?
Botish

Jak vydržet na podpatcích co nejdéle?

Toužíte po vysokých podpatcích, ale neodvažujete se je nosit? Přinášíme několik tipů, díky kterým bude chůze na jehlách snesitelnější!

Málokterá žena vzdychá nad pohodlností pohorek v pracovních oděvech, zato daleko častěji okukujeme výlohy s vysokými podpatky, rády je zkoušíme a sníme o ladné chůzi modelek. Není také divu. Díky podpatkům jsme podstatně vyšší, máme delší i opticky štíhlejší nohy. Tento kýžený efekt ale bohužel není zadarmo – jehlami neriskujeme pouze deformaci chodidel, bolesti nohou a zad, ale rovněž bolestivé úrazy.

Čítať ďalej
Proč ženy milují vysoké podpatky?
Botish

Proč ženy milují vysoké podpatky?

Jsou fenomén. Zmenšují chodidlo, prodlužují postavu a ženy v nich vypadají sexy. Je to paradox, kupujeme biopotraviny, sportujeme a pak si zdraví ničíme tím, že každé ráno soukáme nohy do těchto nepohodlných bot. Proč?

Potkala jsem na ulici známou - kadeřnici. Spěchala do práce v lodičkách na podpatku tak vysokém, že sotva stála. Když jsem prohodila cosi o tom, že moje tenisky jsou rozhodně pohodlnější, ostře zaprotestovala. „O pohodlnost vůbec nejde. Jsem malá a trochu silnější, tyhle boty mi přidávají pár centimetrů navíc a zeštíhlují. Taky mě nutí nehrbit se a chodit vzpřímeně, to jsou další centimetry. Tohle tenisky nedokážou,“ řekla.

Čítať ďalej
Balerínky a šľapky sú nebezpečnejšie ako ihličky
Botish

Balerínky a šľapky sú nebezpečnejšie ako ihličky

Zdravotníci už niekoľko rokov varujú pred dlhodobým nosením vysokých ihličkových podpätkov.

Podľa britských ortopédov sú však väčším problémom súčasnosti balerínky a šľapky. Ich nosenie so sebou prináša viac úrazov prstov a chodidiel. Majú negatívny vplyv na klenbu a držanie tela.

Podľa expertov z Londýna môžu ploché podrážky spôsobiť kurie oká, bolesti chrbta i artritídu.

Čítať ďalej
Proč vysoké podpatky a pražské hrbolaté chodníky nejdou dohromady?
Botish

Proč vysoké podpatky a pražské hrbolaté chodníky nejdou dohromady?

Boty s vysokými podpatky jsou krásné a důmyslné mučící nástroje. Alespoň se to tak zdá, když se v nich snažíte chodit po pražských ulicích plných malých, velkých a hrbolatých kostek či kočičích hlav. Zamyslela jsem se tedy nad tím, proč já sama příliš podpatky nenosím. Nejzásadnější důvod: stav pražských chodníků. Strávit celý den na malých hrbolatých dlažebních kostkách vyžaduje usilovnou fyzickou i psychickou přípravu a následné dlouhé hodiny rekonvalescence. Ženy, které tvrdí, že na vysokých podpatcích dokáží v Praze bez újmy strávit celý den, považuji za najaté agenty mužských podpatkových fetišistů.

Čítať ďalej
Botish

Ako nosiť vysoké podpätky bez nepriaznivých dopadov na Vaše nohy

Topánky na vysokých podpätkoch sú skvelý módny doplnok pre ženy (a dokonca aj pre niektorých mužov), ale akú za ne zaplatíte cenu? A nehovoríme len o cene, ktorú zaplatíte pri pokladni.

Nesprávne nosenie topánok na vysokých podpätkoch vám môže spôsobiť veľa fyzickej bolesti a dokonca môže v dlhšom horizonte predstavovať vážne riziko pre vaše celkové zdravie. Nebojte sa, nemusíte vyhodiť všetky vaše topanky na podätkoch, aby ste zostali zdravé. Stačí len naučiť sa v nich správne chodiť vyberať si ich tak, aby ste na konci dňa netrpeli.

Čítať ďalej
Profil prodávaných značek obuvi
To Top