Lodičky

Lídrom medzi dámskymi topánkami sú lodičky. Reprezentujú maximálnu ženskosť, pôvab a štýl, sú nevyhnutným doplnkom mnohých módnych kreácií. Stojí za to ich obuť na viac či menej formálne stretnutia, na párty, na divadelné predstavenie alebo návštevu filharmónie, svadobný obrad a ďalšie dôležité udalosti. Lodičky krásne ladia s večernými šatami, napr. koktejlovými šaty, ale aj s tužkovou sukňou. Každá žena v lodičkách na podpätku vyzerá veľmi elegantne!

Hoci sa móda a trendy menia každý rok, topánky na ihličkovom podpätku alebo kožené lodičky sú extrémne všestranným typom obuvi. Nemusíte sa obávať, že zrazu prestanú byť módnym trendom - sú nadčasové.

V kategórii lodičky objavíte obrovský výber dámskych lodičiek s rôzne vysokými podpätkami, z ktorých si určite vyberiete. Lodičky všemožných farieb a veľkostí podpätkov, od troch centimetrov vysokého podpätku až po 16 centimetrov vysoký podpätok kolekcie topánok Domina. U nás sa nemusíte obmedzovať bežnými farbami. Nájdete tu ako čierne lodičky, tak aj biele lodičky, strieborné lodičky, ružové lodičky alebo napríklad zlaté lodičky. Preferujete lodičky s vysokými ihlovými podpätkami alebo dávate prednosť stabilnejšej chôzi v lodičkách na širokom podpatku? Niekoľko centimetrov Vám môžu pridať tiež lodičky na platforme.

Načítávanie...
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 133

Nastaviť zostupný smer
 1. Pin Up Couture Lolita-12
  od 51 €
 2. Pin Up Couture Lolita-11
  od 51 €
 3. Pleaser Flamingo-850
  od 99 €
 4. Demonia Dolly-50
  od 87 €
 5. Pleaser Delight-621
  od 79 €
 6. Pin Up Couture Bettie-13
  od 63 €
 7. Pin Up Couture Bettie-10
  od 18,80 €
 8. Pin Up Couture Bella-11
  od 20,40 €
Page
na stránku
Search engine powered by ElasticSuite