Viac informácií | Farba | Priehľadné |
| Tvar podpätku | Ihlový |
| Výška podpätku | 18 |
| Výška platformy | 7 |
| Účelovosť obuvi | Vysoko módna obuv |
| Materiál zvršku | PVC |
| Materiál stielky | Mikrovlákno |
| Materiál podrážky | Kaučuk |
|---|
Pleaser Adore-701 C/B sú priehľadné nazúvacie šľapky s otvorenou špičkou (peep toe) na ihličkovom podpätku s guľatou pätkou, výška 18 cm, s čiernou platformou 7 cm. Táto varianta modelovej rady Adore od Pleaser kombinuje priehľadný zvršok s čiernou platformou a stielkou – výsledkom je atraktívny kontrast, kde priehľadné PVC horná časť opticky predlžuje a odkrýva nohu, zatiaľ čo čierna platforma dodáva modelu pevný tmavý základ.
Nazúvaš cez pásik cez nárt – žiadna pracka, žiadny zips. Otvorená špička opticky predlžuje prsty a dodáva celkovej siluete ľahkosť. Zvršok je z priehľadného PVC, stielka z mikrovlákna tlmí tlak chodidla a gumová podrážka zaručuje spoľahlivú priľnavosť.
Adore-701 sú obľúbenou voľbou tanečníc, ktoré hľadajú nazúvací model na vysokom podpätku s kontrastnou čiernou platformou.
Napíš svoje vlastné hodnotenie produktu