Sexi čižmy

Najsexi topánky sú bezpochyby čižmy. Ženy sa tešia na jeseň, aby ich mohli vytiahnuť zo skrine na topánky a vyraziť v nich do ulíc. A práve na to sa teší mnoho mužov. Preto sme pre vás vybrali 10 najsexi čižiem.

Azda žiadna iná obuv nie je taká univerzálna ako čižmy na ihlovom podpätku. Môžete si ich obuť do práce, na nákupy, na prechádzku, do baru, môžete v nich ohromiť kamarátky aj svojho partnera.

Určite si nepôjdete zabehať v čižmách na vysokom podpätku, jedine, že by ste bežala na autobus. Ale váš partner rozhodne nebude protestovať, ak si do postele obujete čižmy. A to sa z istotou nedá povedať o teniskách, v ktorých ste behali.

V zime Vás potom čižmy zahrejú ako žiadna iná obuv.

Najťažšie je rozhodnúť sa, ktoré čižmy si vybrať. Čižmy vysoké sú tesne pod kolená možno považovať za klasické a najuniverzálnejšie. Využijete ich pri akejkoľvek príležitosti. Ak chcete byť viac sexi, pokojne si vyberte čižmy nad kolená. A ak chcete mať o pár centimetrov viac, vyberte si čižmy na platforme. Chôdza v topánkach na platforme je často paradoxne pohodlnejšia, aj keď sa podpätky predĺžia o výšku platformy. Takže neváhajte, čižmy na platforme musíte rozhodne vyskúšať. Keď skombinujete čižmy nad kolená s platformou, vytvoríte skutočne božský kúsok a na Vašich nohách nechá obdivný pohľad nielen každý muž, ale dokonca aj každá žena. Možno v tom bude aj kvapka ženskej závisti.

Rozhodujúci však nie je len tvar čižiem. Lesklé, latexové alebo lakované čižmy nesporne pridávajú bod na stupnici najsexi čižiem. Čierne čižmy sú najbežnejšie, ale skúste vkusne skombinovať s oblečením aj iné farby. Môžete si kúpiť aj biele čižmy, červené čižmy, strieborné čižmy, ružové čižmy alebo dokonca žlté čižmy. 

Preto neváhajte a vyberte si ešte dnes tie čižmy, ktoré z vás urobia najsexi dievča. Nie nadarmo vznikol termín "zimná lovkyňa", ktorý označuje ženy, ktoré sa práve v zimnom období stávajú stredobodom pozornosti vďaka refinovane vybraným čižmám .

Filter
Pozícia
Názov tovaru
Cena
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
10 položiek
12
24
36
12
24
36
To Top