Spôsoby platby

Ponúkame Vám nasledovné spôsoby platby. Vzhľadom na rozdielne náklady, ktoré s rôznymi spôsobmi platby súvisia, sú môžu byť niektoré spôsoby platby spoplatnené.

Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru

Toto je najobľúbenejšia voľba našich zákazníkov. Za tovar zaplatíte v hotovosti Vašemu poštárovi, kurierovi alebo na odbernom mieste.

Tento spôsob je spoplatnený čiastkou 3 €.

Platba bankovým prevodom

Ak chcete ušetriť, zaplaťte prevodom na náš účet čislo 2300085148 / 8300 (IBAN: CZ21 2010 0000 0023 0008 5148 BIC: FIOBCZPP). Účet je vedený v slovenskej pobočke Fio banky.
Na tento účet je možno platiť len v eurách a na účet je možné posielať len platby v Eurách. Pokiaľ Vám táto podmienka z nejakého dôvodu nevyhovuje, neváhajte sa na nás obrátiť a spolu sa dohodneme na riešení ktoré Vám bude vyhovovať.

Tento spôsob platby je zdarma. Môže byť prípadne spoplatnený Vašou bankou, pokiaľ Vaša banka spoplatňuje domáce platby.

Platba platobnou kartou

Akceptujeme tiež platby platobnými kartami Master Card, Maestro, Visa Classic a American Express. Platbu je nutné zrealizovať hneď pri objednávke. Pri prevzatí tovaru už platba kartou nie je možná.

Tento spôsob platby je zdarma. Môže byť prípadne spoplatnený Vašou bankou, pokiaľ Vaša banka spoplatňuje platby kartou. Platba môže byť Vašou bankou prípadne tiež zaťažená úrokom, pokiaľ sa jedná o kreditnú alebo obdobnú kartu a platba nebude zaplatená banke v bezúročnom období.