Spôsoby a ceny dodania

Tovar zakúpený v našom obchode môžete prevziať niekoľkými spôsobmi:

1. Osobný odber v našej pobočke v Prahe, Kolbenova 42

Tovar je možné osobne prevziať priamo v našej kancelárii v Prahe vo Vysočanoch. Tu je možné tovar priamo vyskúšať.

Po naskladnení tovaru budete kontaktovaný našim pracovníkom, který si s Vami dohodne podrobnosti osobného odberu.

Tento spôsob doručenia je zdarma.

2. Osobný odber v siete odberných miest Z-point

Naša spoločnosť spolupracuje so sieťou odberných miest Z-point. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť široký vyber odberných miest v celom bývalom Československu. Zoznam pobočiek, vrátane ich otváracích hodín, nájdete buď priamo na stránkach Z-point alebo si ich môžete zobraziť pri objednávaní tovaru priamo počas voľby odberného miesta.

Odoslanie tovaru Vám v tomto prípade oznámime e-mailom. Tovar bude na zvolenej pobočke spravidla nasledujúci pracovný deň.
Tovar bude zabalený v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ bude uvedený názov spoločnosť, takže diskrétnosť je zaručená.

Aj tento spôsom doručenia je zdarma.

3. Doručenie poštou

Pokiaľ Vám nevyhujú naše miesta osobného odberu, môžete využiť tiež zaslanie tovaru poštou. Zásielka Vám potom príde príde priamo na Vašu adresu a v prípade Vašej neprítomnosti si ju môžete vyzdvihnúť na Vašej pošte.

Odoslanie tovaru Vám v tomto prípade oznámime e-mailom. Tovar bude doručený do 2 pracovných dní.
Tovar bude zabalený v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ bude uvedený názov spoločnosť, prípadne názov spoločnosti, ktorá pre nás zaisťuje distribúciu na Slovensku, takže diskrétnosť je zaručená.

Zaslanie poštou je spoplatnené čiastkou 1,70 €.

4. Doručenie kurierom

Ak preferujete dopravu kurierom, zvoľte tento spôsob dopravy. Využívame dopravu kurierskou spoločnosťou DPD, výnimočne tiež UPS alebo Slovak Parcel Service.
Bez ohľadu na to, ktorou z týchto spoločností bude tovar zaslaný, bude doručený kurierom priamo na Vami zvolenú adresu a v prípade Vašej neprítomnosti Vám kurier zanechá odkaz so svojím kontaktom, kde sa môžete dohodnúť na opakovanom doručení prípadne aj na inú adresu.
Podľa nášho názoru tento spôsob dodania nemá žiadnu výhodu oproti dodaniu poštou, napriek tomu Vám túto možnosť ponúkame.

Odoslanie tovaru Vám v tomto prípade oznámime e-mailom. Tovar bude doručený do 2 pracovných dní, v niektorých prípadoch už nasledujúci pracovný deň.
Tovar bude zabalený v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ bude uvedený názov spoločnosť, prípadne názov spoločnosti, ktorá pre nás zaisťuje distribúciu na Slovensku, takže diskrétnosť je zaručená.

Zaslanie kurierom je spoplatnené čiastkou 4 €.

5. Doručenie do zahraničia

Objednaný tovar je tiež možné doručiť na zahraničnú adresu za nasledovných podmienok:

Čechy Česká pošta 49 Kč / 1,81 €  
Čechy DPD 43 Kč / 1,59 €  
Poľsko Poczta Polska 14 zł / 3,14 €  
Maďarsko Magyar Posta 1 680 Ft / 5,18 €  
Nemecko Deutsche Post 8 €  
Rakúsko Österreichische Post 5 € Nie je možné platiť dobierkou

 

UPOZORNENIE K DODACÍM DOBÁM

Upozorňujeme, že uvedené dodacie doby platia od momentu odoslania tovaru. Pokiaľ tovar nie je priamo v našom sklade, je nutné počítať s časom dodania tovaru od našeho dodávateľa. Táto doba je uvedená u každého jednotlivého tovaru.