Botish

 1. Ako vybrať topánky na bikini fitness alebo body fitness súťaže

  Bikini fitness competition

  Chystáte sa na fitness súťaž a kontrolujete, či máte všetko pripravené? Premýšľate o tom, čo pozdvihne váš výkon na pódium? Možno by ste mali pred samotnou súťažou venovať pár chvíľ výberu správnej obuvi.

  Pri príprave na súťaže sa často venuje veľká pozornosť výberu oblečenia. Je to určite veľmi dôležitá súčasť prípravy. Nezabudnite však na topánky. Nevhodná obuv môže nielen pokaziť celkový dojem a zničiť celú prípravu, ale bude kričať z pódia, a to je presne to, čomu sa chcete vyhnúť!

  Na čo sa teda zamerať pri výbere obuvi?
  Čítaj viac »
 2. Tanečnica radí: V akých topánkach tancovať?

  Exotic dancer

  Správna obuv je základom úspechu každej tanečnice. Ak topánky tlačia alebo spôsobujú iné nepríjemné pocity na nohe, veľa toho nenatancujeme a nepomôže nám ani akokoľvek veľké osobné kúzlo. Čo si teda obuť, aby sme mohli pohodlne tancovať celú noc? Ak tancuješ exotické tance ako my, tu je niekoľko tipov od skúsených tanečníc, ktoré sa Ti budú hodiť.

  Čítaj viac »
 3. To Infinity and Beyond - úplne najvyššie podpätky

  to Infinity and Beyond

  12 centimetrov. To sú tak najvyššie podpätky lodičiek, v ktorých sa dá ešte ako - tak chodiť.
  Až sem však počujem rozhorčený krik žien, že už 10 cm je o život!
  Lenže túžba vyniknúť, prekonať tie ostatné a zaujať, tlačí hranice možného vyššie. Aby chôdza bola možná, prichádzajú na pomoc platformy. Vďaka platforme nie je nutný tak veľký sklon nohy a pritom dosiahnu podpätky nebývalých výšin.

  Od značky Pleaser USA je to napríklad kolekcia lodičiek Teeze, ktoré pri 14 a pol centimetrových podpätkoch a 4 a pol centimetrovej platforme ponúkajú relatívne pohodlnú chôdzu.

  Vyššie podpätky sú už potom vhodné pre špeciálne príležitosti. Na fotenie, modeling, pole dance alebo pre exotické tanečnice a rôzne klubové vystúpenia, či show.

  Čítaj viac »
 4. Topánky do postele patria! chlapi z nich totiž šalejú

  Topánky do postele

  Odmietate sex v čižmách alebo lodičkách? Potom možno svojho partnera (a vlastne aj seba samú) zbytočne okrádate o spústu príjemných zážitkov a potešenia. Retifizmus (fetišizmus na ženské topánky) patrí medzi najčastejšie mužské úchylky – a pokiaľ sa nejak zásadne nevymkne z rúk, neexistuje dôvod ho Vášmu partnerovi zakazovať alebo ho v ňom potláčať. Práve naopak.

  Stretnúť chlapa „trpiaceho“ retifizmom nie je žiadnou výnimkou – býva totiž považovaný za tretou najčastejšiu sexuálnu úchylku. Hneď po klasickom fetišizme (úchylkou na oblečenie) a fetišizme na latex a kožu.

  Čítaj viac »
 5. Topánky z filmu Zlatokopky!

  Hustlers
  Nielen herečky, ale aj topánky Pleaser zažiarili vo filme!

  Vo filmu Zlatokopky (Hustlers) sa starnúcí striptérka Ramona (Jennifer Lopez) ujme mladej kolegyne Destiny (Constance Wu), aby jej pomohla prísť si v striptízovom klube na trochu toho dolárového šťastia. Keď však udrie finančná kríza, donútia ich okolnosti prejsť na nové metódy, v ktorých figurujú sedatíva a neoprávnené výbery z kreditných kariet.

  Film svojou námetom pripomína filmy ako Vlk z Wall Street, hlavnými aktérmi však nie sú burzoví makléri, ale striptérky. Namiesto chlapov v oblekoch tak môžete obdivovať ženské telá v lascívnych kostýmoch a krásnych topánkach.

  Čítaj viac »
 6. Vysoké jehly slouží jako atribut sexappealu a přitažlivosti

  Vysoké jehly slouží jako atribut sexappealu a přitažlivosti

  Žena může být sebekrásnější, ale pokud nemá na nohou boty na vysokých podpatcích, pak nemusí u mužů uspět. Podle francouzských psychologů totiž vysoké podpatky souvisejí s vyšší atraktivitou ženy a mnohdy mohou znamenat v očích mužů víc než fyzická přitažlivost.

  Psychologové postavili do řady skupinu tmavovlasých hostesek ve stejnokroji – tmavé sukni a bílé halence. Ačkoliv se vizáží velmi podobaly jedna druhé, z pohledu mužů u nich byly velké rozdíly, za které mohly podpatky. Dokonce jedna a tatáž žena byla s ohledem na vlastní sexappeal a přitažlivost hodnocena mnohem lépe na podpatcích než na nízkých botách.

  Čítaj viac »
 7. Ako nosiť čižmy nad kolená?

  Ako nosiť čižmy nad kolená?

  Veľký hit z módnych prehliadok sa konečne dostal aj do konfekcií, aby si ho mohli zamilovať aj bežné smrteľníčky. Ale má to jeden háčik – nie každý vie, ako nosiť módne čižmy nad kolená s glancom a bez toho, aby efekt pripomínal profesiu Julie Roberts v Pretty Woman.

  Čižmy nad kolená sú stále horúcim hitom, nebojte sa po nich siahnuť. Ak na ne nenatrafíte v domácich kamenných obchodoch, spoľahnite sa na internetové, kde zoženiete skutočne krásne modely a za priaznivé ceny. Pri vysokých čižmách ale platí, že menej je viac, preto zabudnite na výrazný mejkap a latex a radšej sa spoľahnite na matnú kožu či semiš.

  Čítaj viac »
 8. Mýty kolem sexy podpatků

  Mýty kolem sexy podpatků

  Některé ženy je milují, jiné nenávidí. Podpatky ti opticky prodlouží a zeštíhlí nohy, navíc jsou velmi sexy a dodají ti sebevědomí. Pokud s podpatky začínáš, tak je možné, že máš obavy, jestli se na nich vůbec udržíš. Nemusíš se ale ničeho bát, protože s trochou cviku na nich zvládne chodit každá. Rozhodně nevěř všem těm mýtům, které o nich určitě slýcháváš. Poradím ti, jaké boty jsou pro začátečnice nejlepší a jak se na nich naučit chodit.

  Čítaj viac »
 9. Jak vydržet na podpatcích co nejdéle?

  Jak vydržet na podpatcích co nejdéle?

  Toužíte po vysokých podpatcích, ale neodvažujete se je nosit? Přinášíme několik tipů, díky kterým bude chůze na jehlách snesitelnější!

  Málokterá žena vzdychá nad pohodlností pohorek v pracovních oděvech, zato daleko častěji okukujeme výlohy s vysokými podpatky, rády je zkoušíme a sníme o ladné chůzi modelek. Není také divu. Díky podpatkům jsme podstatně vyšší, máme delší i opticky štíhlejší nohy. Tento kýžený efekt ale bohužel není zadarmo – jehlami neriskujeme pouze deformaci chodidel, bolesti nohou a zad, ale rovněž bolestivé úrazy.

  Čítaj viac »
 10. Konec cvičení v teniskách, hitem jsou tréninky na podpatcích

  Konec cvičení v teniskách, hitem jsou tréninky na podpatcích

  Pro všechny milovnice podpatků vymyslela choreografka Kamilah Barrettová speciální cvičení. Na jejich hodinách se v botách na vysokém podpatku posiluje, tančí a klientky se také naučí chodit jako modelky. Hodinový trénink stylu Heel Hop vyjde v přepočtu na 300 korun.

  Čítaj viac »
Page